Wesprzyj nas!

wpis w: Newsy | 0

Udział w Whomanikonie jest darmowy, nie znaczy to jednak, że konwent jest organizowany za darmo…

Whomanikon przygotowują wyłącznie wolontariusze. By wszystko przebiegało gładko, musimy poświęcić sporo czasu nie tylko podczas samego konwentu, ale również długo przed nim i po nim. Mamy do wprawienia w ruch wiele kółeczek, które – jeśli odpowiednio o to zadbamy – sprawią, że w pierwszy weekend kwietnia cała machina będzie gładko działać i wszyscy uczestnicy konwentu spędzą te dni z uśmiechami na twarzach. Bardzo nam na tym zależy.

Przy organizacji konwentu jest sporo pracy i większość jesteśmy w stanie zrobić sami, w wolnym czasie – jednak nie wszystko, bo trafiamy na mur zbudowany z rzeczy prozaicznych, ale koniecznych. Musimy zamówić plakaty i różne materiały, dla każdego uczestnika wydrukować program i przygotować identyfikator, kupić wodę dla prelegentów, nakarmić wolontariuszy, którzy będą przez dwa dni dbać o to, by wszystko przebiegało jak trzeba. Nie są to duże kwoty, jednak po podsumowaniu okazuje się, że musimy mieć do dyspozycji sporą – dla nas – kwotę.

Dlatego prosimy was o wsparcie. Każdą złotówkę przeznaczymy na sprawienie, by drugi Whomanikon był jak najbardziej udany. Wysokość wpłaty nie ma znaczenia, bo docenimy każdą kwotę – bardzo jednak liczymy na wasze wsparcie, zarówno finansowe, jak i moralne! Dla was to jeden talerzyk paluszków rybnych z sosem waniliowym mniej, a dla nas ogromna pomoc.

Dane do wpłat:

Fundacja Historia Vita
Os. Akademickie 6/22
31-866 Kraków
Numer konta: 90 1240 4445 1111 0010 5010 9684 (Bank Pekao)

Z dopiskiem: na Whomanikon.

Dziękujemy!

mcgann