Prace trwają, ale bez Was to się nie uda!

wpis w: Newsy | 0

Nie będziemy pobierać żadnych opłat za udział w Whomanikonie, nie znaczy to jednak, że jest on organizowany za darmo…

Podobnie jak w przypadku chyba wszystkich imprez tego typu, Whomanikon przygotowują wyłącznie wolontariusze. By wszystko przebiegało gładko, musimy poświęcić sporo czasu nie tylko podczas samego konwentu, ale również długo przed nim i po nim. Mamy do wprawienia w ruch wiele kółeczek, które – jeśli odpowiednio o to zadbamy – sprawią, że 12 marca cała machina będzie gładko działać i wszyscy uczestnicy konwentu spędzą ten dzień z uśmiechami na twarzach. A bardzo nam na tym zależy.

Przy organizacji konwentu jest sporo pracy i większość jesteśmy w stanie zrobić sami, w wolnym czasie (#nieśpięborobiękonwent) – jednak nie wszystko, bo trafiamy na mur zbudowany z rzeczy prozaicznych, ale koniecznych. Musimy zamówić plakaty i różne materiały, dla każdego uczestnika wydrukować program i przygotować identyfikator, kupić wodę dla prelegentów, nakarmić wolontariuszy, którzy przez cały dzień będą biegać i dbać o to, by wszystko przebiegało jak trzeba. Nie są to duże kwoty, jednak po podsumowaniu okazuje się, że musimy mieć budżet wynoszący kilkaset złotych, co jest dla nas jednak sporą kwotą.

Dlatego prosimy Was o wsparcie. Każdą złotówkę przeznaczymy na sprawienie, by Whomanikon był jak najbardziej udany. Wysokość wpłaty nie ma znaczenia, bo docenimy każdą kwotę – bardzo jednak liczymy na Wasze wsparcie, zarówno finansowe, jak i moralne! Dla Was to jeden talerzyk paluszków rybnych z sosem waniliowym mniej, a dla nas ogromna pomoc.

Dane do wpłat:

Fundacja Historia Vita
Os. Akademickie 6/22
31-866 Kraków
Numer konta: 90 1240 4445 1111 0010 5010 9684 (Bank Pekao)

Dziękujemy!

mcgann

Prowadzimy również sprzedaż przypinek, zysk z których pozwoli nam wypełnić trochę dziurę w budżecie. Więcej informacji znajdziecie na naszym fanpage’u.

przypinki