Koszulki drugiej edycji w przedpłacie!

wpis w: Newsy | 0

Dziękujemy za wszystkie wpłaty. Przedpłaty zamknięte!

W tym roku również mamy dla was konwentowe koszulki, których wzór przygotowała niezawodna Betty! Zdecydowaliśmy się na bardziej neutralny, „konwentowy”, można by powiedzieć, wzór:

Jak zakupić koszulkę?

To proste! Koszulki można kupić w przedpłacie, z odbiorem na konwencie. Po kolei:

 1. Na konto Fundacji Historia Vita wpłać 39 zł – tyle kosztuje koszulka. Dane do przelewu to:

  Tytuł przelewu: KOSZULKA [IMIĘ I NAZWISKO, patrz niżej]
  Fundacja Historia Vita
  Os. Akademickie 6/22
  31-866 Kraków
  Numer konta: 90 1240 4445 1111 0010 5010 9684 (Bank Pekao)

  Tytuł przelewu jest bardzo ważny! Nie wydamy koszulki/koszulek innej osobie, niż ta wpisana w tytule przelewu. Jeśli nie wpiszesz w tytule słowa „KOSZULKA”, wpłata zostanie potraktowana jako darowizna na konto Fundacji, a nie przedpłata za koszulkę.

 2. Na adres e-mail gingerstorm@gallifrey.pl wyślij wiadomość z rozmiarem i rodzajem (damska/męska) koszulki (jeśli zamawiasz ich więcej – liczbą koszulek i rozmiarem i rodzajem każdej z nich) i, koniecznie, potwierdzeniem wysłania przelewu. Może to być zrzut ekranu z banku albo dokument wygenerowany przez bank. Musi się na nim znaleźć kwota, tytuł przelewu (jak wskazany w 1 punkcie) i jego odbiorca. Bez tego maila nie będziemy wiedzieli, jaką koszulkę dla ciebie zamówić.

  Tabela rozmiarów:

 3. Zamówienia w przedpłacie można składać do 22 marca.
 4. Czekaj do 1 kwietnia i podczas akredytacji odbierz swoją koszulkę!

Dzięki takiemu rozwiązaniu zamawiania znacznie ułatwiacie nam życie. A każda koszulka to wsparcie dla konwentu!

Nie wiesz, czy będziesz mogła/mógł pojawić się na Whomanikonie, ale chciałabyś/chciałbyś mieć pamiątkową koszulkę? Nieodebrane koszulki będziemy wysyłać pocztą po konwencie, więc nic straconego! Zachęcamy więc do zakupu także osoby, których przybycie na Whomanikon stoi pod znakiem zapytania, a kusi ich koszulka z konwentowym wzorem.