Ile to kosztuje?

Nic – konwent jest całkowicie darmowy. I jeszcze można dostać huga. Fajnie, nie?

Co muszę ze sobą zabrać?

Dowód tożsamości lub inny dokument ze zdjęciem (potrzebny przy akredytacji) oraz zapas dobrego humoru. Uczestnicy poniżej 13 roku życia będą też potrzebować towarzystwa opiekuna prawnego.

Czy muszę znać się na Doktorze Who?

Nikt nie będzie przy wejściu zadawać pytań sprawdzających znajomość serialu i pokrewnych mu mediów. Oglądałaś/eś wszystko? To wspaniale! Widziałaś/eś tylko jedną serię? Mamy nadzieję, że przekonamy cię, że warto oglądać dalej! Słyszałaś/eś o tym serialu, ale nie wiesz, od czego zacząć? Mamy nadzieję, że po konwencie wszystko już będzie jasne. Przyprowadźcie znajomych, rodzinę, dzieci – mamy nadzieję, że każdy znajdzie na Whomanikonie coś dla siebie.

Czy konwent będzie większy w środku?

Niestety nie – każda lokalizacja ma ograniczoną pojemność. Być może uda nam się na następne edycje załatwić rzutnik do dodatkowych wymiarów, ale jeszcze nie tym razem. Jeśli będzie nas więcej niż dopuszcza wielkość obiektu, istnieje szansa, że nie wszystkich z Was wpuścimy na teren konwentu, więc radzimy dokładnie ustawić współrzędne czasoprzestrzenne w waszych wehikułach.